Кинотеатр - Кинопалац
Смотрите Сегодня
Расписание Сеансов
Цены на Билеты
Заказ билетов онлайн
Схема Зала
Скоро на Экране
Контакты
Новости сайта
Фотогалерея
Сеть кинотеатров Кинопалац
Реклама в Кино
Наши партнеры
Поиск по Сайту

ПРОГНОЗ ПОГОДЫ


Интерьер клубов. натяжные потолки франция. Интерьер в итальянском стиле. | Rome total war как играть за все фракции. Коды для игры rome.

Вечера французского кино ()
 Производство: 2004 г.

Жанр: драма, комедія, драматична комедія

Дата выхода на экран: 2006-02-15


Аннотация:
Посольство Франції в Україні та Французький культурний центр представляють ВЕЧОРИ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО, які відбудуться з 15 до 18 лютого 2006 р. у місті Харкові.

ДИТИНА
2004, реж.: Жан-П’єр Дарденн та Люк Дарденн, у ролях: Жером Реньє, Дебора Франсуа, Жеремі Сегар та інші, трив.: 95 хв., виробництво: Франція, Бельгія, жанр: драма.
20-річний Бруно та 18-річна Соня живуть на грошову допомогу, яку отримує дівчина, а також з дрібних крадіжок, що здійснюються її хлопцем та його бандою. Соня тільки-но народила Джеммі – дитину від Бруно. Чи вдасться цьому легковажному хлопцю, що живе одним днем, та заклопотаному тільки тим, як отримати гроші від своїх махінацій, стати справжнім батьком?
У 2005 році фільм “Дитина”, був представлений на Канському фестивалі і Люк та Жан-П’єр Арденн отримали свою другу Золоту пальмову гілку. Це сталося через шість років після “Розетти”, яка у 1999 році отримала Пальмову гілку у номінації “Сюрприз фестивалю”.

ЙДИ, ЖИВИ ТА ЗРОСТАЙ
2004, реж.: Раду Міхайлеану, у ролях: Яель Абекассі, Рошді Зем, Моше Агазаї та інші, трив.: 140 хв., виробництво: Франція, жанр: драма.
У 1984 році тисячі африканців з 26 країн, уражених голодом, опиняються у таборах у Судані. З ініціативи Ізраїлю та Сполучених Штатів проводиться широкомасштабна акція по відправці тисяч ефіопських євреїв до Ізраїлю.
Мати-християнка намовляє свого дев’ятирічного сина видати себе за єврея, щоб врятувати його від голоду та смерті. Дитина прибуває до Святої Землі. Хлопчик вважається сиротою, і його всиновлює французька родина Сефарадів, що живе у Тель-Авіві. Він росте у страху, що викриють його подвійний секрет та брехню: ані єврей, ані сирота, а просто чорний. Він пізнає любов, західну культуру, іудейські звичаї, але також расизм та війну на окупованих територіях.
“Йди, живи та зростай” був представлений на Берлінському фестивалі і отримав дві основні нагороди у цій секції: Премію журі та Премію глядацьких симпатій.

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТЬ З ЛИШКОМ
2004, реж.: Сесіль Телерман, у ролях: Анн Парійо, Жюдіт Годреш, Матільд Сеньє та інші, трив.: 95 хв., виробництво: Франція, жанр: комедія.
Жюльєтта, Флоранс та Марі приятелюють з дитинства.
Марі працює лікарем у державній лікарні. Вже 8 років вона одружена з П’єром, щирим люблячим та кумедним художником, головним недоліком якого є те, що він не заробляє ані копійки. Марі намагається бути досконалою жінкою, але, зрештою, їй набридає все брати на себе.
Флоранс одружена з Жюльєном, вольовим та зверхнім директором фірми. Несподівано, цій непримітній та боязкій редакторці рекламної агенції її самовдоволений бос доручає розпоряджатися бюджетом.
Жюльєтта – адвокат. Їй однаково важко як отримати оплату від своїх клієнтів, так і знайти чоловіка, що її кохає.
Кожна з них протягом дня вишукує трохи часу, щоб зустрітись у трьох та обговорити, нічого не приховуючи, їхні повсякденні проблеми. З усього цього випливає висновок: у 35 років ідеали зникають, поступаючись місцем буденності.

ОДИН ЙДЕ - ДРУГИЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ
2004, реж.: Клод Беррі, у ролях: Даніель Отей, П’єр Ардіті, Шарлотта Ґенсбур, Наталі Бей, Лор Дютієль та інші, трив.: 109 хв., виробництво: Франція, жанр: драматична комедія.
П’ятдесятирічні Даніель та Ален, двоє давнішніх друзів, зустрічають нове кохання, попри те, що кожен має за плечима 15 років шлюбу.
Даніель закохується у Жюдіт у тяжкий момент, коли його син від першої дружини Марі через нещасний випадок на мотоциклі залишається частково паралізованим. Ален зустрічає Фаріду, молоду сенегалку, яку він наймає на роботу до своєї крамнички виробів африканського мистецтва.
Даніель залишає свою дружину Ізабелль, незважаючи на проблеми, які викликає це розлучення для їхнього 13-річного сина. Натомість, Ален відмовляє красивій Фаріді, щоб залишитися зі своєю дружиною Фанні, незважаючи на відчайдушні зусилля його невістки Ніколь зруйнувати їхній шлюб.
На прикладі цих двох персонажів – Даніеля та Алена, ми бачимо сумніви та ілюзії, викликані коханням, пристрастю та почуттям провини, коли наступає рішуча мить, і ми вагаємось змінювати життя чи ні. Це дві сторони одного персонажу – того, хто залишається, і того, хто йде...| Постер | Обсудить |
Назад
© «Кинопалац», 2000-2011 
 

Архив